Mes presē

Posted by jmadmin 7 June 2014

 

Vēsture, kas jāsaglabā mūsu bērniem

10. augusts, 2014
14077063843567


Ar 1955.gadā ražotās «Pobedas», kuras restaurācija ilgusi aptuveni gadu, prezentāciju svētdien «Anru motors» padomju spēkratu muzejā Jelgavā, Garozas ielā tika atzīmēta vēsturiskās padomju laiku automašīnu ekspozīcijas pirmā gada jubileja. Apmeklētāji ne tikai varēja iepazīst spēkratus, kas kļuvuši par neatņemamu vēstures sastāvdaļu, bet arī uzzināt no to restauratora Ruslana Grigoroviča par šā piņķerīgā, bet ļoti nozīmīgā darba procesu.
Lasīt vairāk www.jelgavniekiem.lv


 

Svin antīko auto muzeja jubileju

10. augusts, 2014
183415__53e7ac8da1e45.jpg


No šodienas muzejā būs apskatāma arī 1955. gada «pobeda», kura brāļu īpašumā ir kopš 2011. gada augusta un atvesta no Skaistkalnes. Mašīnu sākts restaurēt pagājušajā rudenī, trūkstošās detaļas ņemot no «donora» automašīnas, darbos palīdzējuši arī autoservisa darbinieki. Tā kā garāžā pavadīta ne viena vien nakts, R.Grigorovičs šodien par sapratni pateicās sievai: «Viņai ir visgrūtāk, kad manis nav mājās. Taču viņa ir gudra sieviete, saprot, ka mašīnas ir mana aizraušanās un es tā atpūšos. Pēc katras darbošanās garāžā garastāvoklis uzlabojas.»
Lasīt vairāk www.zz.lv


 

Gada jubilejā autokolekcijai pievienojas 1955. gada «pobeda»

10. augusts, 2014
auto-kolekcija-anru


«Kad pirms pusotra gada ar brāli strīdējāmies, vai mums vispār šo visu vajag, tomēr dārgi un kam gan tas vajadzīgs, es nebiju drošs. Bet tagad es redzu, ka tas bija pareizi – tas, kas rada prieku man, tagad priecē arī citus jelgavniekus un viesus no citām pilsētām,» teic autokolekcijas īpašnieks Ruslans Grigorovičs.
Lasīt vairāk www.jelgavasvestnesis.lv


Novērtētākais autoserviss Latvijā pēс Statoil Fuel & Retail Latvia un 1188.lv veidotajā projektā “Autoservisu ceļvedis”

auto serviss Jelgava
Lasīt vairāk reitingi.lv
Lasīt vairāk jelgavasvestnesis.lv


Jelgavā atklāta “AnRu Motors” vēsturisko spēkratu privātā kolekcija

auto serviss Jelgava

Lasīt vairāk prmail.lv
Lasīt vairāk iauto.lv